bÖLÜMDEN hABERLER

Giriş Sayfası Yap! 

  Öğrenci İşleri

  Sorumlu Dersler

Favorilerinize Ekleyiniz!

İngilizce Sözlük

MSN ile Lise yılları

 

 

 

 

 

 

 Yeni Ne Var?

Cam elyafı takviyeli plastik animasyonu

Ziyaretçi Defteri yeniden açıldı

MSN Ekle yeniden eklemek için hazır

Torna Makinesi Animasyonu

%30 indirimli ehliyet almak için tıklayın

11-F1 ve 11-F2 sınıfı sorumlu dersleri

ACeMileR Megatoplist

Transnet pc Atakentte...

Güvenilir hizmeti, teknik servisi, yazılım ve donanım hizmetleri, bilgisayar satışı ve internet cafesi ile hizmet vermeye devam ediyor.

 

 

Dost sitelerimiz

www.moda.magazasi.com

www.ucel-magazalari.com

www.hightower.somee.com

www.taki.gezegeni.com

 

,

bÖLÜMDEN hABERLER


Öğretmenimiz Hüseyin Türk proje yarışmasına katılıyor.

    Öğretmenimiz Hüseyin Bey, Cam Elyafı Takviyeli plastik Modelleme konusunu bilişim teknolojisi kullanarak anlattığı bir proje hazırlayarak yarışmaya katılıyor. Yarışma önce ilçe, il ve Türkiye genelinde değerlendirilecek. Başarılar diliyoruz. Projeyi görmek için burayı tıklayın

 

 

Döküm Bölümünde yemek ziyafeti...

   Döküm bölümü geleneksel hale getirdiği sene sonu yemek faaliyetine tüm okul personelini davet etti. Davete katılım oldukça yüksekti. Başta öğretmenimiz Rahime Hanım olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. ( Bu davetlerin okul genelinde arttırılmasını talep ediyoruz :))

Fotoğrafların üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz


Bilgi Yarışmasında umutlarımız başka bahara kaldı

 Bu yıl okulumuz sosyal faaliyetlerinde oldukça hareketli günler geçirdi. Bilgi yarışmasında büyük bir risk alarak sadece 10. sınıflarla yarışmaya katılan model bölümü daha ilk turda rakipleri metal ve tesisat karşısında bir soru ile elenerek yarışmaya erken veda etmek zorunda kaldı. Yarışmayı düzenleyen Metal bölümü öğretmenimiz Mehmet Ali Salkım Bey, bu soruları 6 yıl önce de sormuştum o zaman başarı daha yüksekti dedi. Yarışmaya bölümümüzde Ekrem Ünlü, Neslihan Genç, Sinan Menteş ve Mustafa Atasoy katıldılar.

Fotoğrafların üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz


Okul futbol turnuvası tüm hızıyla devam ediyor.

    Okul futbol turnuvasına ilk maçta iki futbolcusu eksik başlayan model bölümü Elektrik bölümü ile yaptığı maçı 4-2 kaybetti. ve morali bozuk başlayan takım Bilgisayar Teknik ile yaptığı maçta adeta şov yaptı. Tuncay hoca ilk maçta kadronun eksik olması rakibimize büyük avantaj sağladı dedi. Tüm umutlarımız pazartesi yapılacak olan Bilgisayar Teknik ile Elektrik maçının sonucuna bağlı kaldı. Eğer Bilgisayar Teknik Elektrik bölümünü 1-0 , 2-0 yada 4-2 lik sonuçlarla yenerse gruptan çıkma şansımız devam ediyor. Diğer Tüm skorlarda turnuvaya veda eden taraf malesef Model Bölümü olacak.

 Bölüm içi futbol turnuvası şampiyonu 10-F1 sınıfı

 Geleneksel Model bölümü futbol turnuvası 2005-2006 yılı şampiyonu Tuncay Beyin sınıfı 10-f1 oldu. Tüm sınıfı ve Tuncay beyi tebrik ediyoruz.

 

 

 

 Masa tenisi turnuvasında Şampiyon Olduk..

    Ümraniye ilçe milli eğitim tarafından düzenlenen öğretmenler arası masa tenisi turnuvasında Ümraniye teknik ve endüstri meslek lisesi olarak şampiyon olduk.

 Bu sevinçli ve bir o kadar da alışık olduğumuz haberi duyurmamıza vesile olan öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. Üç kişilik gruplardan oluşan takımlarda okulumuzu temsilen kardeş bölüm dökümden Salim Tırmık, Yüksel Uğur ve metal bölüm öğretmeni A. Haydar Pirgayip hocamız bu turnuvada ter dökmüşlerdir.

 Yaptığımız röportajda Salim öğretmen "Bizden sonra bu kupayı okulumuza kazandıracak gençlerin de şimdiden  antrenman yapmaları gerektiğini" söylerken, Yüksel öğretmen "bizimle maça çıkan rakiplerimiz eyvah yine bunlar"  diyerek yenileceklerini hissettiklerini belirtti.

Sevgili öğretmenlerimiz kupa sizin ellerinize çok yakışıyor. Başarılarınız devamını diliyoruz.

 

    

Futbol Turnuvası Tüm hızıyla devam ediyor

    Model bölümü 2006 yılı futbol turnuvası tüm hızıyla devam ederken şu ana kadar oynanan maçlarda 10-F1 sınıfı bir galibiyet 11-F2 bir galibiyet ve 10-F2 sınıfı iki malubiyet almıştır. Çok kısa bir süre sonra bu bölümde ve spor sayfasında bölüm turnuvasının sonuçları açıklanacaktır.

iki maç tarihi ertelenmiştir. Gerekli değişiklikleri bölüm girişindeki fikstürden takip edebilirsiniz.

 

 Ziyaretçiler;

   Eski unutulmaz futbolcumuz Yunus Emre Çiftçi Ziyaretimize geldi. Kendisi oto ses sistemleri üzerine bir iş yeri kurmuş. Araç içi ses tesisatı üretip, montaj yapıyor,  hayırlı işler diliyoruz.

  Bingöl kığı da askerlik yapan Murat Bölüme ziyarete geldi. 120 gün sonra teskere alıyormuş ve bölük yazıcılığı yapıyormuş. Kendisine hayırlı teskereler diliyoruz.

huseyintk@hotmail.com   huseyin@makinemodel.com

Güncelleme 28/04/2006